Hakkımızda

BizAir Uçuş Simülasyon

Bizair aktif airline pilotları tarafından kuruldu.

Sorularınıza cevap bulabileceğiniz gerçek uçuş deneyimi yaşayabileceğiniz tek adres.

Simülatör merkezimizde aynı gün içinde her üç simülatörde (Boeing 737, Airbus 320 ve Cessna 172) uçuş gerçekleştirebilirsiniz.

B737 NG, A320 ve Cessna 172 simülatörlerimizle aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Simülatöre Cafe’de kahvenizi yudumlarken pilotlarla sohbet edebilir, crew shop’tan havacılık tutkunlarına özel ürünlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

İhtiyacınız doğrultusunda ICAO kurul sınavı için randevu alabilirsiniz.

Halihazırda uçan havayolu pilotları ve pilot adayları merkezimizde kurulu fixed base simülatörlerle (B737, A320, Cessna172) deneyimli öğretmenlerimiz eşliğinde;

  • Düşük görüş (LVO) şartlarında çalışma yapabilir,
  • Uçuş becerilerinizi geliştirebilir,
  • Raw data bilginizi geliştirebilir,
  • İniş kalkış çalışmaları yapabilir,
  • LPC, OPC öncesi bilgilerinizi tazeleyebilir, prosedürleri çalışabilirsiniz.

Sanal Havacılar;

  • Uçuş becerilerinizi simülatörlerimizde sergileyebilir ve gerçek uçuş hissini tadabilirsiniz.

Çocukları için kariyer planı yapan ebeveynler;

  • Merkezimizde deneyimli uçuş öğretmenleri nezaretinde yapılacak simülatör uçuşları neticesinde pilotluk mesleğinin çocuğunuz için uygun olup olmadığını test etme imkanı bulabilir , zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

7 den 77’e yaş sınırı olmadan tüm havacılık sevdalıları , tecrübeli havayolu pilotlarımızın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Misyonumuz

Türk sivil havacılığına güç katmak, pilotaj eğitim standardını yükseltmek amacıyla, havacılığa gönül vermiş gençlerimize, pilotlarımıza çağdaş mekanlarda, kaliteli simülatör cihazları ile gerçekçi uçuş imkanı sağlamak, onları tecrübeli airline pilotlarıyla bir araya getirmek, havayollarında işe giriş için mülakatlara hazırlamak.

Bu eğitim cihazlarını Türkiye’de üretmek, geliştirmek ve tüm dünyaya satmak.

Pilotlarımıza ingilizce level sınav merkezi olarak hizmet vermek.

BizAir Uçuş Simülasyon

Sanal eğitime katılın!

Siz de bu eşsiz deneyimi yaşamak için şimdi formu doldurun. Size uygun tarih ve saatleri seçerek sanal eğitime başlayın!

BizAir Uçuş Simülasyon

Kadromuz

Genel Müdürümüz Aslı Dodd uzun yıllar havacılıkta operasyon, eğitim ve kalite bölümlerinde deneyimli bir DGR eğitmenidir. Simülatörlerden sorumlu personel Mehmet Şahin hava kuvvetleri kökenli, simülatörler konusunda deneyimli, pilot lisansına sahip bir eğitmendir.